Turniej Api Cup Zakopane

Turniej Api Cup za nami,jeden z najlepszych turniejów w Polsce kolejny raz nie był dla nas łaskawy.Świetny materiał poglądowy na tle innych zespołów i potwierdzenie,że w piłce nożnej decydują detale.

Po piątkowych zmaganiach zajmujemy czołową lokatę w grupie,sobota jest decydująca,a do rozegrania aż 5 meczy.Okazuje się,że wystarczy wygrać dwa mecze,by grać w pierwszej ósemce.Niewykorzystany rzut karny w jednym z meczów,niewykorzystane sytuacje w innych spotkaniach plasują nas na 7 miejscu w grupie.

Ostatecznie w niedzielę wygrywamy dwa mecze i zajmujemy 13 miejsce w turnieju.Turniej wygrywa Odra Opole,z którą rozegraliśmy świetne spotkanie,minimalnie przegrywając,trzecie miejsce zajmuje PSV ŁÓDŹ,z którą wygraliśmy 1-0.

Można powiedzieć,że jesteśmy daleko,ale było naprawde dużo pozytywów.